• Viktor Sheen
  • Monkey Business
  • Horkýže Slíže & Positive 1. - VYPRODÁNO
  • Positive show

Horkýže Slíže 2. - VYPRODÁNO
8.10.2020


Frýdek-Místek bude opět hostit slovenskou legendu Horkýže Slíže.

Horkýže Slíže 2. - VYPRODÁNO

Přátelé, kamarádi, fanoušci a příznivci živých koncertů!

Dlouho plánovaný koncert Horkýže Slíže, stejně jako většina akcí na jaře 2020 i koncert HS jsme museli přesunout na podzim. Dle aktuálního vládního nařízení je možné pořádat ve vnitřních prostorech akce maximálně pro 500 osob a z toho důvodu musíme koncert z KD Frýdek přesunout do hudebního klubu STOUN a rozdělit do dvou koncertů konaných v termínech 27.09.2020 a 08.10.2020.

Vstupenky zůstávají platné - jen od vás potřebujeme pomoci. Je vás 2x tolik než bude teoreticky v daný termín povoleno. A tak aby koncert proběhl, musíme a vás rozdělit na dvě poloviny 27.9.2020 a 08.10.2020.

Ten kdo si zakoupil e-vstupenky online přes náš web stounu nebo web Ticketstream nebo v kamenné prodejně v síti Tickeatstream by měl obdržet od Ticketstream online formulář, který potřebujeme vyplnit z důvodů rozdělení (pokud Vám nepřišel nebo jste zakoupili lístky v kamenné prodejně v síti Ticketstream bez rezervace napište nám prosím soukromou zprávu a my Vám formulář zašleme) Lidé, kteří si zakoupili naše stouňácké žluté vstupenky (prodejní místa: OC Frýda, klubar Pavlač, Stoun, Darkovka u Staré Pošty) půjdou automaticky na termín 27.9.2020.

Během pár dnů uděláme vyhodnocení a pošleme každému finální datum. Věříme, že společně to dokážeme.

Děkujeme moc za spolupráci!

Váš hudební klub STOUN

  

Frýdek-Místek bude opět hostit slovenskou legendu Horkýže Slíže. Koncert proběhne v kulturním domě Frýdek.
Zakoupené vstupenky z původního termínu 27.3. zůstavají v platnost.

KONCERT JE ZCELA VYPRODANÝ

►Horkýže Slíže 2.
►Čtvrtek 8. října 2020
►Hudební klub STOUN
►Otevření klubu v 19:00 hodin
►Začátek koncertu v 20:00 hodin

 
 
Horkýže Slíže vystoupí ve Frýdku-Místku

Píše se rok 1992, v počítačové architektuře nastupuje Intel Pentium, černobílé monitory střídají barevné, pokračuje disketová éra a kapela Horkýže Slíže ve zkušebně na nitranském koupališti zakládá svou historii. Píše se rok 2020 a Slíže mají 27 aktivních let na hudební scéně. „vyzýváme všechny počítačové experty, přijďte si užít 27. level live game s kapelou Horkýže Slíže“, říká zpěvák kapely Horkýže Slíže Peter „Kuko“ Hrivňák.

V roce 2020 Slíže vydávají další singl s videoklipem „Keď budeš na compe“ a vyráží na jarní turné, tentokrát po kulturních domech napříč celou Českou republikou s vlastní technikou a světly, speciálně připravenými pro toto turné. Namísto tří životů ve virtuální realitě, máme sice jen jeden, ale opravdový, spontánní a plný emocí, tak si ho pojďme užít. Zastávka ve Frýdku-Místku proběhne v pátek 27. března v kulturním domě Frýdek.

„Co do playlistu se bude jednat o průřez kompletní historií kapely. Těšit se můžete na svižný, barevný a zábavný set s mnohými překvapeními. Tak jak to u Slížů chodí.“, dodává Dr. Štefánik.“

Vstupenky na koncert Horkýže Slíže v ceně 330,- Kč + poplatky jsou k dostání v klubu Stoun, klubar Pavlač (Farní 16, Frýdek-Místek), Boutique GURMÁM (OC Frýda), Beskydských informačních centrum nebo online na www.stoun.cz

 

 

 

 

Zpět na program

Program klubu stoun

SPOLUPRACUJEME

Spolupracujeme