• MONKEY BUSINESS
  • BÁRA POLÁKOVÁ
  • No!se w/ Hoofbeats crew

TATABOJS
20.10.2017


Tatabojs se po roce vracejí opět do Frýdku-Místku! Kapela bude drancovat pódium klubu Stoun v pátek 20. října! U toho nesmíš chybět :)

TATABOJS

Tatabojs se po roce vracejí opět do Frýdku-Místku! Kapela bude drancovat pódium klubu Stoun v pátek 20. října! U toho nesmíš chybět :) 

►Tatabojs
►Pátek 20. října 2017
►Hudební klub STOUN
►Otevření klubu v 19:00 hodin
►Začátek koncertu v 21:00 hodin

→Vstupné na místě 350,- Kč
→Vstupné v předprodeji 290,- Kč
→Předprodejové místa: BIC (frýdecké a místecké náměstí), klubar Pavlač, klub Stoun, online TICKETSTREAM.CZ 

 

 

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

TATABOJS MÍŘÍ DO STOUNU!

Kapela Tatabojs míří opět po roce do frýdecko-místeckého klubu Stoun. „Minulý rok to bylo přibližně 12 let co tatáči navštívili Stoun naposled a to co se dělo na parketě bylo neskutečné! Rozhodli jsme se, že vás nenecháme dlouho čekat a po roce vám Tatabojs opět přivezeme do Frýdku-Místku. Věřím, že tento koncert si nenechá ujít žádný fanoušek.“ komentuje celou událost šéf klubu Stoun Kamil Rudolf a pokračuje: „Koncert vypukne v pátek 20. října a lístky jsou již v předprodeji.“

Tata Bojs je česká, resp. pražská alternativní hudební skupina, vznikla v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly.

Hudební klub Stoun otevře své dveře v pátek 20. října v 19:00 hodin. Začátek koncertu je naplánovaný na 21:00 hodinu.

Vstupenky na koncert skupiny Tatabojs v ceně 290,- Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v baru Pavlač (na ulici Farní 16 ve Frýdku), klub Stoun a online na ticketstream.cz

Koupit vstupenku

Zpět na program

Program klubu stoun

SPOLUPRACUJEME

Spolupracujeme